Košík  

No products

0 Kč Shipping
0 Kč Total

Check out

  • cs

Představení společnosti ALBA CR spol. s r.o.

Firma Alba CR s.r.o. patří mezi nejvýznamnější výrobce v oboru kancelářského sedacího nábytku. Do podvědomí se dostala hlavně jako značka cenově příznivého, základního kancelářského sezení. To se ovšem v poslední době mění a firma se stále více rozkročuje směrem ke špičkovým designovým produktům.

Společnost se sídlem v okrese Praha východ v obci Škvorec má čtyři prosperující pobočky. V České republice jsou tři. Ve Škvorci v sídle firmy, v Brně a v Ostravě. Ve Slovenské republice v obci Bučany je čtvrtá pobočka, sesterská firma se stejným názvem. Firma má výrobní kapacity ve Škvorci, v Ostravě a v Bučanech. 

Vývoj technologií a pracovních postupů se datuje od roku 1992. Firma spolupracuje s celou řadou renomovaných výrobců komponentů a pomocí systému subdodávek vstupního materiálu s vysokými nároky na jakost, zpracovává výsledné produkty. Naším nosným programem jsou židle a křesla střední a nižší třídy. V poslední době se v našem sortimentu objevují i zajímavé designové prvky, spadající do třídy vyšší. Filozofií naší společnosti je uspokojit zákazníka všech kategorií. 

Tradiční značka tak postupně získává novou image s cílem vstoupit do podvědomí zákazníků také jako dodavatel kancelářských židlí špičkové kvality a designu. Nakročením tímto směrem se už staly modelové řady pod sjednocujícím označením Empire, ve které se objevují zajímavé designové židle pro náročného zákazníka jako je typ Integra nebo Luna. Chceme aby vedle kvalitní ergonomie, měl zákazník i estetický požitek.