Košík  

No products

0 Kč Shipping
0 Kč Total

Check out

 • cs
 • Vánoční přání od ALBA CR
  19/12/2017
  Děkujeme všem obchodním partnerům za další rok plný intenzivní spolupráce a našim zaměstnancům za spoustu dobře odvedené práce během uplynulých 12 měsíců!
  více...
 • Podpora Evropské unie projektu
  08/11/2017
  Společnost ALBA CR spol. s r.o. realizuje projekt CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0007950 "ALBA CR spol. s r.o. - demolice a výstavba haly na výrobu židlí".
  více...
 • Hra o židli
  18/08/2017
  Téma tohoto článku bude odlehčené, příjemné, hravé a pro léto jako stvořené! Představíme Vám židli trošku z jiného úhlu pohledu, ne jenom jako pomůcku, bez které se neobejdeme. Zahrajte si nebo poslechněte vtipné vyprávění „O židli“ a na tu svou „kancelářskou“ na chvíli zapomeňte!
  více...
 • Kancelářskou židli vybírejte pečlivě, strávíte na ni pravděpodobně více času, než většina obyvatel Evropy!
  28/06/2017
  Který národ tráví v práci nejvíce času? Možná Vás to překvapí, ale jsou to Češi. Ano, český národ pracuje nejvíce, alespoň to tvrdí studie společnosti Ipsos MORI realizovaná pro Microsoft, která porovnávala šestnáct evropských zemí.
  více...
 • Etiketa v kanceláři aneb Jak se chovat ke kolegům
  21/05/2017
  Znalost etikety patři mezi základní lidské dovednosti. S etiketou se setkáváme každý den v zaměstnání, v dopravních prostředcích, zkrátka v jakékoliv společnosti jiných lidí. V kanceláři může zásadně ovlivnit naše pracovní vztahy s kolegy – a přesto je neuvěřitelné, kolik lidí pravidla etikety nedodržuje a své kolegy uvádí dokonce až do nepříjemných situací.
  více...
 • 4 tipy, jak nejlépe zařídit konferenční místnost
  10/04/2017
  Konferenční stolek a především židle je dnes již běžnou součástí každé zasedací místnosti, kanceláře, čekárny, posluchárny a veřejné místnosti. Jak si ale vybrat ten správný kus nábytku, který místnost nejenom zkrášlí, ale nabídne i pohodlí a dostatečný komfort? V tomto článku Vám přinášíme 4 tipy, jak si vybrat konferenční stolky a židle přesně dle Vašich potřeb.
  více...
 • 4 nejčastější úskalí, která sebou přináší práce z domova
  20/03/2017
  Práce z domova neboli homeoffice či homeworking se stala doslova trendem současnosti, protože přináší mj. možnost, jak ušetřit čas a skloubit pracovní i rodinný život. Práce z domova však s sebou nese některá úskalí a rizika na straně zaměstnance i zaměstnavatele. Zaměstnavatel může mít obavy, týkající se pracovních úrazů nebo zachování bezpečnosti dat, a zaměstnanec zase řeší problémy se sociální izolací nebo vlastní sebekázní.
  více...
 • Vybavení kanceláře, aneb jak si zpříjemnit pobyt mezi čtyřmi stěnami
  15/02/2017
  Jistě si vzpomenete na moment, kdy jste do své kanceláře vstoupili poprvé. Ten pocit, že máte vlastní prostor pro práci je nezapomenutelný a pokud bylo veškeré vybavení dle Vašich představ, dostavil se jistě i pocit čiré spokojenosti. Ne každý má ale takové štěstí a musí si mnoho věcí postupně doladit dle svých požadavků.
  více...
 • Jak ovlivňuje osvětlení v kanceláři naše pracovní výkony
  11/01/2017
  Řada lidí má v dnešní době mnohem delší než osmihodinovou pracovní dobu a potýká se s nedostatkem přirozeného venkovního světla, které nám dodává vitalitu a energii. V kanceláři sedíme od rána do večera.
  více...
 • Jak vyčistit nejen kancelářské židle
  02/12/2016
  Blíží se čas vánoc a většina z nás se věnuje mimo jiné také úklidu domácnosti. Kromě mytí oken nebo důkladného utírání prachu, bychom měli věnovat čas i čištění čalouněných židlí.
  více...
 • 7 hlavních částí ergonomické židle, aneb na co se zaměřit při jejím výběru
  03/11/2016
  Kupujete novou židli a nevíte, na co se zaměrit při jejím výběru. Dnešní článek vám poradí, jak postupovat a nespálit se.
  více...
 • Zacvičte si v práci! 5 protahovacích cviků s kancelářskou židlí
  03/11/2016
  Chcete si zacvičit v kanceláři a nevíte jak? Zkuste těchto pět cvíků, které vás zaručeně udrží fit.
  více...
 • Kancelářské židle - pohodlné a zároveň odolné
  23/08/2016
  Vytvořte si pohodlné pracovní prostředí s kvalitními kancelářskými židlemi.
  více...
 • Potahové látky pro kancelářské židle
  21/07/2016
  Před zakoupením kancelářské židle je potřeba věnovat pozornost správnému výběru potahové látky.
  více...
 • Historie a současnost kancelářských židlí
  20/06/2016
  Pod pojmem „kancelářská židle“ si dnes mnoho z nás představí polstrovanou, otáčivou židli na kolečkách, jež poskytuje sedícímu určitý komfort, potřebný k dosažení vysoké produktivity.
  více...
 • Jak předcházet bolesti zad při sedavém zaměstnání
  06/06/2016
  Výsledkem dnešního sedavého způsobu života je řada civilizačních chorob, mezi jejichž nejčastější projevy patří např. nadváha, celulitida, únava a také bolest zad.
  více...
 • 5 osvědčených rad, jak si vybrat tu pravou kancelářskou židli
  04/05/2016
  V dnešní době je na trhu nepřeberné množství kancelářských židlí v různých cenových relacích a kvalitě.Mnohým z nás se zdá zbytečné utrácet za jednu židli větší finanční obnos. Na židli za pár stovek se dá také jistě sedět, velmi brzy si však zajistíte návštěvu u lékaře. Bolestí zad u nás trpí dvě třetiny Čechů. Je to zapříčiněno především dlouhou dobou strávenou u počítače, ať už v zaměstnání, či doma při sledování filmů, internetu, hraním her apod. Levné židle nesplňují zdravotní a ergonomické požadavky...
  více...