Košík  

No products

0 Kč Shipping
0 Kč Total

Check out

  • cs

Nová tvář tradiční značky

Společnost Alba CR s.r.o. asi není třeba v našich kancelářích moc představovat. Do značné míry je spojena s novodobým rozvojem podnikání u nás, kdy naše firmy často sahaly právě po jejích výrobcích. Do podvědomí se tak dostala hlavně jako značka cenově příznivého, základního kancelářského sezení. To se ovšem v poslední době mění a firma se stále více rozkročuje směrem ke špičkovým designovým produktům.

Na našem trhu působí Alba CR s.r.o. od první poloviny 90. let a dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce v oboru kancelářského sedacího nábytku. Sídlí nedaleko Prahy v obci Škvorec a má nyní čtyři prosperující pobočky – ve vlastním sídle, v Brně, Ostravě a v Bučanech na Slovensku. Nosným programem jsou židle a křesla nižší a střední třídy, v posledních třech letech je však jasně patrná snaha firmy oslovovat nejen zákazníky hledající levnější sortiment, ale i skutečně náročné uživatele.

Tradiční značka tak postupně získává novou image s cílem vstoupit do podvědomí zákazníků také jako dodavatel kancelářských židlí špičkové kvality a designu. Nakročením tímto směrem se už staly modelové řady pod sjednocujícím označením Empire, ve které se objevují zajímavé designové židle pro náročného zákazníka jako je typ Integra nebo Luna. Chceme aby vedle kvalitní ergonomie, měl zákazník i estetický požitek.