Novinky

Výprodej - spojení příjemného s užitečným

Na našich nových webových stránkách Vám nabízíme možnost výhodně vybavit svůj interiér židlemi či křesly, které opouští náš standardní sortiment. Výhodou je velmi nízká cena - zpravidla poloviční - oproti srovnatelným výrobkům na trhu, a také to, že na výrobu a dodání svého výrobku nemusíte čekat. Nebude se vyrábět – vyroben už je a čeká v našem skladu na svého zájemce. U každého artiklu uvádíme aktuální množství, které je ve výprodeji k dispozici. Produkty ve VÝPRODEJI budeme postupně doplňovat a naleznete je ZDE.
více

ALBA CR je členem Asociace českých nábytkářů

V prosinci 2017 se firma ALBA CR stala členem profesního sdružení Asociace českých nábytkářů a připojila se tak ke špičce nábytkářského odvětví v České republice. Svojí účastí v tomto sdružení tak ALBA CR deklaruje hodnoty Asociace: - sledování a respektování závazných legislativních norem upravujících nábytkářské odvětví - výroba a prodej výrobků odpovídajících platným normám v EU, včetně používaných subdodávek materiálů - čestné a etické podnikání v oboru - plnění uzavřených smluv a ujednání vůči obchodním partnerům jako základ obchodních vztahů - férové, pozitivní a nediskriminační jednání se zaměstnanci - podnikání s ohledem na životní prostředí.
více

Spustili jsme nové webové stránky

Začátkem února jsme spustili naše internetové stránky s rozšířeným obsahem a v novém designu. Cílem změny bylo především usnadnit Vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, orientaci v produktech a službách, které naše firma nabízí, a předložit Vám formát stránek s intuitivní navigací a dostatečným uživatelským komfortem. Na stránkách stále pracujeme, proto, prosíme, omluvte to, že některé kategorie ještě nejsou naplněné, či jsou naplněné pouze částečně.
více

Podpora Evropské unie projektu demolice a výstavby výrobní haly

Společnost ALBA CR spol. s r.o. realizuje projekt CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0007950 "ALBA CR spol. s r.o. - demolice a výstavba haly na výrobu židlí". 
více

Hra o židli

Téma tohoto článku bude odlehčené, příjemné, hravé a pro léto jako stvořené! Představíme Vám židli trošku z jiného úhlu pohledu, ne jenom jako pomůcku, bez které se neobejdeme. Zahrajte si nebo poslechněte vtipné vyprávění „O židli“ a na tu svou „kancelářskou“ na chvíli zapomeňte!
více

Kancelářskou židli vybírejte pečlivě, strávíte na ni pravděpodobně více času, než většina obyvatel Evropy!

Který národ tráví v práci nejvíce času? Možná Vás to překvapí, ale jsou to Češi. Ano, český národ pracuje nejvíce, alespoň to tvrdí studie společnosti Ipsos MORI realizovaná pro Microsoft, která porovnávala šestnáct evropských zemí.
více

Etiketa v kanceláři aneb Jak se chovat ke kolegům

Znalost etikety patři mezi základní lidské dovednosti. S etiketou se setkáváme každý den v zaměstnání, v dopravních prostředcích, zkrátka v jakékoliv společnosti jiných lidí. V kanceláři může zásadně ovlivnit naše pracovní vztahy s kolegy – a přesto je neuvěřitelné, kolik lidí pravidla etikety nedodržuje a své kolegy uvádí dokonce až do nepříjemných situací.
více

4 tipy, jak nejlépe zařídit konferenční místnost

Konferenční stolek a především židle je dnes již běžnou součástí každé zasedací místnosti, kanceláře, čekárny, posluchárny a veřejné místnosti. Jak si ale vybrat ten správný kus nábytku, který místnost nejenom zkrášlí, ale nabídne i pohodlí a dostatečný komfort? V tomto článku Vám přinášíme 4 tipy, jak si vybrat konferenční stolky a židle přesně dle Vašich potřeb.
více

4 nejčastější úskalí, která sebou přináší práce z domova

Práce z domova neboli homeoffice či homeworking se stala doslova trendem současnosti, protože přináší mj. možnost, jak ušetřit čas a skloubit pracovní i rodinný život.  Práce z domova však s sebou nese některá úskalí a rizika na straně zaměstnance i zaměstnavatele. Zaměstnavatel může mít obavy, týkající se pracovních úrazů nebo zachování bezpečnosti dat, a zaměstnanec zase řeší problémy se sociální izolací nebo vlastní sebekázní.
více

Vybavení kanceláře, aneb jak si zpříjemnit pobyt mezi čtyřmi stěnami

Jistě si vzpomenete na moment, kdy jste do své kanceláře vstoupili poprvé.  Ten pocit, že máte vlastní prostor pro práci je nezapomenutelný a pokud bylo veškeré vybavení dle Vašich představ, dostavil se jistě i pocit čiré spokojenosti. Ne každý má ale takové štěstí a musí si mnoho věcí postupně doladit dle svých požadavků.
více

Jak ovlivňuje osvětlení v kanceláři naše pracovní výkony

Řada lidí má v dnešní době mnohem delší než osmihodinovou pracovní dobu a potýká se s nedostatkem přirozeného venkovního světla, které nám dodává vitalitu a energii. V kanceláři sedíme od rána do večera.
více

Zacvičte si v práci! 5 protahovacích cviků s kancelářskou židlí

Chcete si zacvičit v kanceláři a nevíte jak? Zkuste těchto pět cvíků, které vás zaručeně udrží fit.
více

7 hlavních částí ergonomické židle, aneb na co se zaměřit při jejím výběru

Kupujete novou židli a nevíte, na co se zaměrit při jejím výběru. Dnešní článek vám poradí, jak postupovat a nespálit se.
více

Kancelářské židle - pohodlné a zároveň odolné

Vytvořte si pohodlné pracovní prostředí s kvalitními kancelářskými židlemi.
více

Potahové látky pro kancelářské židle

Potahové látky pro kancelářské židle
více

Historie a současnost kancelářských židlí

Pod pojmem „kancelářská židle“ si dnes mnoho z nás představí polstrovanou, otáčivou židli na kolečkách, jež poskytuje sedícímu určitý komfort, potřebný k dosažení vysoké produktivity.
více

Jak předcházet bolesti zad při sedavém zaměstnání

Jak předcházet bolesti zad při sedavém zaměstnání
více

5 osvědčených rad, jak si vybrat tu pravou kancelářskou židli

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství kancelářských židlí...
více